Promocja : NOCLEGI + BASEN

Zwracamy się do Państwa z propozycją współpracy, która pozwoli Państwu podnieść atrakcyjność Waszej oferty turystycznej a basenom „Aquarius” poszerzyć obszar działania i zdobyć nowych klientów.

Sport Lesko Sp. z o.o. wprowadziła do obrotu jednorazowe bilety wstępu na basen dla jednej osoby na 1 godzinę w cenie 10 zł/szt. Bilet jest ważny bez względu na porę dnia, codziennie przez 7 dni w tygodniu.

Proponujemy Państwu zakup pakietu 100 ( 100 sztuk biletów) w cenie 600 zł. brutto za pakiet lub pakietu 200 ( 200 sztuk biletów) w cenie 1000 zł. brutto za pakiet.

Jestem przekonany, że dołączenie do Waszej oferty pobytu na nowoczesnym i komfortowym basenie przysporzy Wam wielu nowych klientów

Zamówienia na wybrane pakiety można złożyć osobiście w budynku basenu „Aquarius” lub drogą mailową na adres : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Druk zamówienia znajduje się tutaj.

W razie pytań proszę o kontakt z działem Marketingu i Promocji – p. Elwira Wojtanowska tel. 13 307 04 90 , e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.