Basen pływacki

Basen pływacki 25x16 m o zmiennej głębokości 1,40 – 1,90 m (strefa dla umiejących pływać).

Podzielony jest na 6 torów pływackich, przy każdym z torów znajduje się słupek do skoków.

     

 

 

Hala basenów jest wyposażona w dwie widownie. Na poziomie plaży przy basenie pływackim znajduje się składana widownia dla 112 osób, służącą osobom przebywającym w hali basenów w czasie zawodów. Jest ona przeznaczona dla zawodników, trenerów i osób towarzyszących w tym organizatorów, które będą mogły przebywać w hali basenów z zachowaniem odpowiednich procedur higieniczno – sanitarnych. W poziomie galerii znajduje się widownia przeznaczoną dla osób, które będą oglądały zawody nie wchodząc na płaszczyznę plaży. Pojemność widowni wynosi 140 osób + 2 miejsca dla osób niepełnosprawnych.

Basen rekreacyjny

Basen rekreacyjny o głębokości od 1,10 m do 1,40 m (strefa dla nieumiejących pływać). Jest idealnym wyborem dla osób które chcą wypocząć, zrelaksować się oraz skorzystać z hydromasaży. Oferuje następujące atrakcje:

  • rwąca rzeka - kanał z silnym prądem wodnym o głębokość 1,25 m;
  • dwa gejzery podwodne;
  • dwa płaszcze wodne do masażu karku;
  • bicze szkockie;
  • stanowisko do masaży lędźwiowych;
  • stanowisko masażu perełkowego.

W basenie znajduje się również lądowisko zjeżdżalni rodzinnej.

  

 

 

Brodzik dla dzieci

Brodzik dziecięcy “ZŁOTA RYBKA” - miejsce zabaw dla najmłodszych, głębokość wody 60 cm, fontanna w kształcie grzybka oraz mała zjeżdżalnia w kształcie słonika,

b1.JPG  b2.JPG

 

 

Basen otwarty

W skład basenu zewnętrznego wchodzi basen rekreacyjny, brodzik dla dzieci, miejsca do plażowania, natryski, oraz siłownia napowietrzna.

Basen rekreacyjny o powierzchni 300 m2 i głębokości do 1,20 m jest wyposażony w atrakcje wodne takie jak: bicze wodne, hydromasaż podwodny, gejzery wodne oraz w zjeżdżalnię płaszczyznową. Brodzik dla dzieci o powierzchni 30 m2, głębokość do 0,3 m, wyposażony jest w dysze fontannowe. W okresie letnim basen otwarty dostępny jest codziennie w godzinach od 9:00 do 20:00.

 

  DSC_0013.JPG

DSC_0219.JPG  DSC_0315.JPG

 

Regulamin basenu